אלעזר סלע עם המלצות לאנשי עסקים צעירים

מה שאנחנו נתקלנו במהלך העשורים האחרונים הוא צעד רחוק מן עצמך לחתוך את הדרך שלך כדי לקנות את מטבעות משלך אחד היטב, שבו אחד המומחים הצעיר הוא מסנן דרך אספרסו ממשיך לרוץ לתוך העולם הארגוני.

אנשי עסקים צעירים צריכים לעשות אתגר זה באופן קבוע, ולעשות בתור פרצוף שכזה, ככל הנראה, של הרתעה שמקורם במגבלות מאלפות, כספיות וחברתיות. אלעזר סלע עם מספר המלצות וטיפים ליזמים ואנשי עסקים צעיריםאלעזר סלע

נקודות הוראה של כליאה לנוער

לא משנה אם כל בכיתה אני אי פעם לקחו מחובר הארגון העסקי, שבו אני יכול להבטיח לך לא המצב, קשה לקחת את מה שאנחנו מכירים בכיתה ולהחיל אותו הסביבה הכללית שלנו. הסתגלתי יותר בשבעה הימים הראשונים של הניסיון שלי לחשוב על מחשבה עסקית מאשר בכל חצי שיעור של השיעורים שלקחתי כל דרך הייעוד שלי בבית הספר התיכון – עבור כמה צעירים זה המצב.

לכן הסדרים כמו זה שעבדנו במחצבה מותאמת אישית וכל הרעיון של הישג קיים.

עזרה לצעירים להיכנס לעסקים היא לא מחשבה חדשה, אך ההכרה שאנו זקוקים לעזרה בכל מקרה תכלול בעיה עם המסגרת המאלפת שלנו – מה שאנו מקבלים בחומר קריאה או בכיתה בעצם לא מתקרב למה שאנחנו מקבלים מחוץ לאלו קורסים מאלפים. זה תוצאה של מחשבה זו כל השנה הראשונה במכללה עם הרצון היזמי מחפש מקומות עבודה זמניים; יש היעדר יכולות מובהקות המורות במסגרת ההוראה שלנו, שאנו אחראים ללמידה ללא זמן אחר.

מכשולים תקציביים לעסקי הנוער

על סיכוי כבוי כי כל איש עסקים משתוקק היה מה שנדרש וורן באפט עם זאת הזקוקים start-up במזומן, הם היו בכל מקרה בסופו של דבר נטל על ידי העולם שבו הם השתדלו להתחיל את העסק החדש שלהם. על המצב שלי, עבדתי במשך רוב 2 שנים על שכר הנמוך ביותר המותר על פי החוק לפני תחילת מחצבה, וגם זה היה עסק מתון לפטר. השתוקקתי להימלט מהפעילות, כשהשכר שלי לא היה מספיק בשביל העבודה שעשיתי, וזהו המקרה המזעזע עבור כמה צעירים עם באג.

גילוי מימון רק כדי לשלם עבור ההצטרפות ההוצאות, המתיר, ואת ההוצאות של המניה שלך יכול להיות חתיכת הכי קשה של אדם צעיר הצעדים הראשונים של צעדים. עם כולם לשים משאבים לתוך המבקשים לאחר הגעתו, קשה לדעת מי לסמוך ואיך אתה באמת משלמים אותם בחזרה, מה שהופך את כל תהליך סבסוד ללא דמיון בעייתי.

אילוצים חברתיים לנוער

נניח שאתה הילד הכי מופרז, מוכשר ביותר על הפלנטה. ע”פ אלעזר סלע למרבה ההלם, אתה עדיין הולך לחוות את הקושי להקים ארגון, ואת אילוץ לשגשוג שלך הוא על ידי ירה ארוך המבלבל ביותר. רוב הארגונים מסמך עבור איחוד, להחזיק חשבון עסקי או מאסטרקארד. מזעזע, כל אחד משלושת הדברים האלה הם בלתי חוקיים במדינות רבות על סיכויי שאתה צעיר מ -18, מה שהופך אותו קשה, כמו גם לא חוקי להתחיל עסק.

על כך, אנו מתמודדים עם מאבק חדש לגמרי בניסיון להרים את תשומת הלב. כצעיר, אתה נראה באחת משתי דרכים שונות: אתה לא מסופק, או שיש לך פוטנציאל. בסופו של דבר להיות האחרון של המילים האלה תיאורי הוא המאבק שמראה הכי מטריד עבור חלק ניכר של מומחים צעירים.ניהול חוזים אלעזר סלע

5 רמזים לאנשי עסקים צעירים

עד עכשיו, מה שציירתי בשבילך הוא תמונה עגומה לחלוטין של עולם היזמות על סיכוייך שאתה צעיר מ -40, אך יש קורסים לצעירים שינצחו את הסיכויים האלה. הנה כמה טיפים למציאת הדרך שלך לבניית עסק פרודוקטיבי כמו חזון עסקי צעיר.

תן הסדרים, לא פריטים

אנשים רבים להרכיב ארגונים כדי לבנות עסק, אך אלה הם ארגונים אשר נראה כי יש את אי הנוחות ביותר הופך תועלת אפשרית. שקול ארגון עצום, כל מפעל ענק. מה יקרה אם הם לא יהיו יותר? הסיכויים הם שיהיו חלל, משהו שהיה צריך להיות מובן.

ארגונים פוריים מציעים פריטים או מנהלות, אך הם מציעים להם תשובות לנושאים שאנחנו מתמודדים איתם. עם מטרה סופית ספציפית לטפל בבעיה באזור שלך, לחשוב על דרך המצאה להתמודד עם בעיות סביבך, ולפתח מנקודה זו.

כשהתחלתי מחצבה מותאמת אישית, ראיתי קבוצה גדולה של מכשולים לחזיונות עסקיים צעירים, תעשיית ההלבשה מותאמת אישית עם ידע נרחב של נושאים אחרים מודעים. על ידי מתן אחרים במודע מסירת פריטים, ולהפוך עסק צעיר לסדר, אנחנו יכולים לעשות צעדים לקראת הסדרים מציעים.

אוהב את מה שאתה עושה

נסו לא לאהוב את זה? נסה לא לעשות את זה. אם אתה מתחיל עסק רק כדי רווח ו לתעב צ ‘יפס משם מה שאתה מנסה לעשות, הסיכויים הם לא תוכל לקחת זריקה על זה עוד. גלה משהו שאתה אוהב, ועבודה לא תהיה השתוקקות לעבודה עוד. באמת, אתה תגלה משהו שאתה מתעב כל משימה או עבודה, אבל זה לא המצב עבור חזון צעירים חכמים העסק.

הדבר המענג על הפיכת הארגון המסוים שלך הוא שאתה יכול לעשות את זה בדרך שלך, תוך התחשבות כי יהיו בהחלט להיות ימים שבהם העבודה יכולה להיות קשה לעבור בעבר, אתה תאהב את הקשיים אתה בפנים ולשמוח לאור המכות אוֹתָם.

תן פעילויות הזדמנות להרכיב את קורות החיים שלך, לא כותרות הכיבוש

צעירים רבים רוצים לעלות על עמדות נרחבות של עמדות כדי לערום את קורות החיים שלהם, כאשר הבוסים באמת הם השראה לעתים קרובות על ידי הפעילות הופיע על ידי המפגשים של המבקש. אלעזר סלע על הסיכוי כי אתה עושה מאמץ מיוחד כדי לעלות נגד התחייבויות בקיאים ולבצע היטב, התוצאות יגיעו. אם אתה לא עסק ארוך חזון חזון, ויש לי מצב אחר בנפש שלך עבור ילדון לא רחוק, אבזם למטה עכשיו כדי לקבל את המיקום מאוחר יותר.

מערכת, קשה

לנצל לינקדין ומיקומים ניהול מערכות כמו לקבל יחד כדי להפוך חברים חדשים בעולם המומחה שלך. אתר מאמן הגון, ולאחר מכן לגלות הזדמנות לשמור על כל הנתונים שאתה יכול מהם, לעתים קרובות הם היו המקום שאתה ולהיות מוכנים לעזור להתמודד עם בעיות אתה מתמודד. לאחר מדריך הגון דומה שיש המדריך שלך לאפשר לך לחבר מבחן, זה מאוד קשה להשתקם.

לדעת מתי להתרסק

הדחף למטה הוא הכרחי, ואתה כנראה לא תהיה הזדמנות לנוח בכל יום כאשר אתה מתחיל הראשון, אולם חשוב לדעת מתי אתה מותש. אנשים רבים לרכוש מארגוני נוער לעשות ככזה בגלל החלק האנרגטי של מה שהם עושים, קטע המבוסס על חיוניות עניין עם כל מה שהם לומדים. זה חיוניות ועניין יכול להתבלות במהירות על הסיכוי כי אתה לא כל רענון מוכן ללכת. זה לא בהכרח מקרה שאתה צריך לרפות, אבל אתה צריך לדעת מתי אתה בנקודה הרחוקה ביותר לשבח מראש כאשר זה קורה.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s