אלעזר סלע – כיצד כתיבה תעזור לך

בעבודתו של אלעזר סלע הוא הצליח לעזור ללקוחות לנצל מפתח ליידע כדי לנהוג בפיתוח, אני להשלים טון של שינוי. הלקוחות שלי הם מנכ”לים, יזמים וחלוצים שמתחברים כל הזמן. הם נהדרים במה שהם עושים.

בכל מקרה, במקרים רבים, אני מקבל דברים בעבודתם. כאשר אנו מגלגלים שיפורים קטנים, זה מראה סימנים של שיפור.

אני לא מסתכל על עריכת טעויות. זה קריטי, ללא ספק. כך או כך, אני מסתכל על משהו הרבה יותר בסיסי: הפיתוי של שכפול שלך ואת היכולת שלך לקבל את התוצאה שאתה מחפש.

כמחליף ומחזה עסקי, סביר להניח שהיצירה שלך כוללת חיבור להבהרה, לעידוד או לאינטראקציה עם ההתכנסות של אנשים. במיוחד במקרה של סיכוי שיש לך קבוצה רזה, אתה משלים הרבה חשיבה על עצמך. אתה יכול להלחין עבור האתר שלך, חוברת, טוויטר, פייסבוק, סיפון המרכזי מנסה למכור משהו. מה עוד, במקרה שאתה מתמחים, ללא קשר להלחין אתה מרופט, כתבים והרבה הודעות עבודה. סוגים אלה של חיבור מצפה כישרון לתקשר כמו הצורך צריך לקרות.

למרבה הצער, על פני האגוזים והברגים של מבנה המשפט וההדגשה, כמומחים לא מוצגים לנו את הדקויות של איך להיות משכנעים עם המילים שלנו.

לקוחות האימון הפרטי שלי יש קו מיידי לי בנסיבות כאשר סביב הודעה באמת יכול להזיז את המחט. אנחנו משנים ומנקים, מפנים את העצבנות לגבי מה לומר (וכיצד קובעים זאת), ומביאים אותה לידי ביטוי.

עם זאת, לא לכל אדם יש מישהו שהם יכולים להתנדנד על ההימור גבוהה ידיעות. ע”פ אלעזר סלע “תמיד אמרתי קודם שאתה צריך להיות מורה משלך”. אני חושב שאתה צריך להיות מגיה שלך מאוד, גם כן.

הנה הסיבה שהיא ראויה ההזדמנות שלך להבין איך לשנות את הרכב שלך מאוד.

זה לא “פשוט” להלחין. זה האופן שבו אתה לקדם את עצמך ולהציע את המחשבות שלך.

האם בכלל עשית מיזם איסוף? בשלב זה אתה יודע את האדם שמציג מקבל את כל הקרדיט. ללא שם: הוא מאכזב ולא יוצא דופן, אבל זה תקף. המחנך והמעמד אינם יכולים לעמוד בפני הדחף לחבר את הדובר עם האדם שסביר יותר שלא העביר את המשימה.

על סיכוי כבוי כי אין לך מושג על ההטיה להיות שיחק, קשה לנצח.

המקבילה היא תקפה לדעת איך אתה נראה. כל ארגון מדבר על הזהות שלך. כל חתיכה של חיבור – הודעה פנים לקבוצה שלך, אתר כפולים, טוויטים- יכול גם לחזק את התמונה שלך או לפזר אותו.

מה הקשיים שהיו לך בניסיון להביא יזמים חדשים לפארק התעשייה באריאל_
מה הקשיים שהיו לך בניסיון להביא יזמים חדשים לפארק התעשייה באריאל_

שקול את זה לאורך שורות אלה: דוא”ל בודד יכול לשנות את הכיוון של העסק שלך. רוב ההודעות מגניבים הם התעלמות לאור העובדה שהם נרקיסיסטית. עם זאת, לדמיין תרחיש שבו אתה יכול לחבר הודעות מגניב לקבל תשובה. זה יכול להיות להתחיל לקבל מימון, או ארגון לנהל לקוח אוהל. קומפוזיציה גדולה פותחת נתיבים.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s