אלעזר סלע – ייעול חזון עסקי

מאת אלעזר סלע השיטה היעילה ביותר לנצל כמו חזון עסקי

“הבעלות על העסק האישי שלך היא פיסת החלום האמריקאי עבור אנשים מסוימים.חזונים עסקיים להתחיל ולשמור על ארגונים פורים עושה את כל מה שאתה יכול לדמיין – וכמה דברים שאתה לא יכול לדמיין.

איך היית הופך לאיש עסקים פורה? התשובה הקצרה היא זו: להתרחק אכזבה. ארגונים באים קצר עבור חבורות של סיבות, שחלקן ניתן להימנע.

הנה חמש דרכים שונות כדי לשפר את סיכויי ההישגים החלוציים:

1. להעריך את שלושת “צומת טי” – זמן, כושר ויכולת.

כמה אנשים יכולים ללהטט 60 שעות ביממה שבעה “יום עבודה”, מנחה בייסבול הנוער, לשרת על עומס ה- פעילות מעלה עדיין יש מספיק זמן כדי להתחיל עסק אחר. ע”פ אלעזר סלע אתה צריך להיות הגיוני לגבי כמה זמן אתה צריך לתרום. האם יש לך את ההתנהגות הנכונה לנצח לבד? שאל את החברים שלך, מקורבים וקרובים עבור הערכה מקורית, כמו זה קשה להעריך את ההתנהגות שלך. השלישי “צומת טי” הוא היכולת. עבודה קשה היא חיונית, אך לא לזלזל בחשיבות היכולת. כמו מייקל ג ‘ורדן טייגר וודס עשוי להשפיע על העסק שלהם כדי להיראות קל, אבל זה פשוט כי יש להם את היכולת הפנימית יעלה על הציפיות.

2. גלה את המומחיות שלך בשוק.

המפתח כולו לארגון הוא לגלות צורך ולמלא אותו. אתה צריך להחליט אם יש עניין רב עבור הפריט שלך או ניהול. אתה יכול לאהוב וופלים שוקולד או טופו, אבל הוא מוכן בעולם עבור פריטים חדשים אלה? זה המקום הרשמי סקר סטטיסטי נכנס. זה חייב ללכת דרך ארוכה בעבר לשאול בני זוג וקרובים מה הם חושבים על המחשבה שלך. ואכן, גם אנשים סקירה לקויי ראייה הם הרבה יותר חיובי עם תגובות נוחים שלהם מאשר הם יהיו על הסיכוי כי הם מוציאים כסף אמיתי. הסקר הסטטיסטי הטוב ביותר עובר תככים לפני תככים ולא תככים לתוך רמות של חובה והשתוקקות להתיישב על בחירת רכישה.

3. להפגין לי את הכסף. ודא שיש לך מספיק הון.

השיטה המומלצת לראות את העסק שלך נופל הוא רק לעלות קצר על מזומנים. אם אין לך מספיק הון חוזר, אתה תהיה נבון להיות מוכן לעשות הכל ללא דופי את הריצה הראשונה דרך, וזה הביא במיוחד רחוק.

4. לשבור את החשיבה הארגונית.

רבים יהיו בעלי חזון עסקי להתחיל באמצע אמריקה באמצע החברה, שם הם פנו הנכסים העצומים של הבוסים שלהם לקח עמוק. נקודות מוקד אלה פשוט לא יהיו שם בהרפתקה ההפעלה. בעולם העסקי, יד ימין שלך עשוי להיות עמית, אולם יזמים, להתכונן לעשות את זה בלי עזרה של מישהו אחר. החשיבה הארגונית עשויה להיות, “לבצע את הפעילות שלך.” עם זאת איש עסקים מאפשר לעצמו לדעת, “לעשות מה צריך להסתיים.”hand-944308_640

5. להתכופף למטה, להיות נלהב.

פתיחת עסק יכול להיות הכי קשה, אך הגשמה ביותר, הידע של החיים שלך. יהיו עונשים, במיוחד בהתחלה. אם אין לך התלהבות אמיתית למרדף החדש שלך, או אם יש לך בזלזול להחריד את העבודה הנדרשת, אתה לעולם לא תעשה את זה.

גימור למעלה – התבוננות:

על סיכוי כבוי שיש לך פריט, ניהול או רעיון כי מרכז מסחרי צריך, ואתה יכול להתחמק מספר גדול של הסתבכויות שתוארו לעיל, להתחיל המרדף החדש שלך עכשיו. אם אתה לא בטוח אם אתה צריך להמשיך, לעשות קצת מחקר נוסף, סידור ונראה למראה. גלה מדריכים שלך בתחום שלך בעסק על פי רוב. אנשים אלה יכולים לחסוך ממך מידה ניכרת של זמן, מאמץ מזומנים. הם לא יכולים להיות יותר מהר נכתב ממה שאתה, אבל הם עשויים למעשה ביצע חלק של שגיאות אתה מתכונן לעשות. באופן קבוע בעסקים, אנחנו מקבלים מבולבל ולומר, “על הסיכוי כי ידעתי אז מה שאני יודע עכשיו …”. באופן אידיאלי חלק מההדרכה הניתנת כאן יאפשר לכם להתרחק מהסנטימנט האומלל של הייתי צריך”.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s