אלעזר סלע – הצלחה בעולם העסקים

אלעזר סלע מסביר כי לעיתים פרוזאיזמים יש בקביעות איזו הנחת יסוד, והמקובל המוכר “זה על מי שאתה מכיר” הוא לא מקרה מיוחד. כאשר 85% מכלל העיסוקים מתמלאים באמצעות עמותות ונציגים עם חברים לעבודה, קרוב לוודאי שהם יהיו עסוקים בעיסוקיהם, קשרי מומחים מוצקים נכנסים לרגליכם בפתח הכניסה וברגל במעלה המדרגה. כך או כך, מאחר שהעקרונות הלא-כתובים של ניהול מערכות מופיעים במהירות רבה יותר מאשר ביכולתכם להחיות את פרופיל לינקדין שלכם, הוא נוטה להדהים כיצד כדאי להמשיך.

לא משנה אם אתה בוגרי המכללה מתמשך עם רק חבורה של קשרים מחוץ לגבולות שלך שם או מוכן בקיאים בתקווה להעלות את העשרים שלך קשרים לשעבר, אנחנו צריכים לאפשר לך לחזק את האופי של המערכת שלך. אז אנחנו דוחפים “מבחן הייעוד: ייצור חיבורים מקורקע יותר ב -15 ימים.”

בכל יום בשבוע במשך שלושת השבועות הבאים, נעביר אתכם לטפל בחלק אחר של מאמצי בניית היחסים שלכם, החל מהגדלת הידע הנלהב שלכם וחזרות תשומת הלב הבלתי מעורערת ליצירת אסוציאציות לגיטימיות וחשיבה כיצד לחקור סכסוכים. מאחר שלכולם יש מקצוע חלופי, אין באפשרותנו להבטיח שסיימת בדיקה זו תרכוש לך מערכת של אנשי קשר טובים לאלתר מיד – אך אנו מבינים שבמקרה שתצטרף אלינו במסע זה, מוכן טוב יותר כדי להפיק את הטוב ביותר ואת החיבורים שלך.

אם אתה מוכן להתחיל, לכוון כאן, בימים שני עד שישי, עבור כל נושא של יום, וכן להמשיך לצד שלך בעתיד עמותות על פורבס ‘לינקדין. המבחן הנוכחי הוא מתחת.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s