אלעזר סלע – הזדמנות חד פעמית

“זה העונה להקדיש את ההזדמנות לחשוב על מה שאנחנו מעריכים במשך כל חיי היומיום. השקעה זו אנרגיה עם יקיריהן כדי להביע הערכה היא הדבר שהופך את המקרים כל כך נדיר. האם כך, מאיזה סיבה זה יהיה רעיון טוב עבורנו להגביל את זה רק חצי חודש בשנה? הערכה היא שריר שאנחנו צריכים לחזק כל השנה כדי להפוך אותנו יותר חסכוני, אנשים שמחה יותר חלוצים.

הרבה להתחבר הערכה עם להגיד “תודה” על מישהו שעזר לנו, מה שהופך אותו הפגנה חולפת של הערכה. מנקודת מבט הגיונית, זוהי תחושה שיכולה לגרום לאנרגיה מתמשכת. לפי אלעזר סלע מומחה ראשי, הערכה יש שני שלבים עיקריים: הכרה בהגינות לאורך חיי היומיום, ותפיסת מי להודות על כך.

אנשים חשים ומציעים תודה בדרכים שונות. חלק מחזיק יומן כדי להקליט מה שהם מעריכים עבור כל יום, בעוד אחרים לקחת דקירה בהפגנת יום של נדיבות. בסביבת העבודה, אנו יכולים לעשות הערכה חוזרת על ידי אכזבת הסקר כגישה לפתח, או לשים בצד את ההזדמנות לספר עמית איך הם דחף אותנו. עם זאת, זה איכות כי ניתן בדרך כלל להיות מחוזק עם ניצול בפועל.

השנה, כאשר אתה בסופו של דבר סביב שולחן עם חברים ובני משפחה לחלוק את מה שאתה אסיר תודה, להשהות לרגע לחשוב איך תוכל לעשות הערכה חוזרת באופן עקבי. הנה כמה סיבות מדוע הערכה לא צריך להיות רק נשלח לחג המולד:

הערכה מעצימה אהדה.

אלעזר סלע

הערכה היא הפגנת קורבן. כאשר אתה עושה את זה צריך לחקור את תיבת הדואר הנכנס שלך המום, הצללה המורכב לוח הזמנים, או מזהיר על רפיון שלך, אתה מתחיל להכיר את מה שיש לך בחיים שלך לתפוס מה שאחרים לא יכול להיות מבורך כל כך.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s